Fotograf na wesele Nowy Sącz

Magia chwili wymaga odpowiedniego uwiecznienia na wyjątkowych fotografiach. Jako profesjonalny fotograf na wesele oferuję Państwu możliwość zyskania niepowtarzalnych i zgodnych z indywidualnymi oczekiwaniami zdjęć ślubnych, które pozwolą na długie lata zachować w pamięci przebieg ślubu oraz wesela.

Każde nowe zlecenie jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Staram się dopasować do oczekiwań Państwa Młodych oraz gości weselnych, aby reportaż z przyjęcia okazał się najlepszą pamiątką dla każdego uczestniczącego w nim gościa. Moim zadaniem jest uchwycenie często niewidocznych dla oka uczestników przyjęcia momentów, wydobycie na światło dzienne miłości świeżo poślubionych Małżonków oraz zatrzymanie w kadrze szczęścia najbliższych im osób.

Moja praca sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego zawsze bez reszty się w niej zatracam i dążę do doskonałości. Jedno, jedyne idealne zdjęcie jest warte wiele więcej niż stos przeciętnych i niczym niewyróżniających się fotografii.

Od wielu lat pracuję, jako fotograf weselny. Postawą mojej pracy jest pasja do fotografii, która stała się początkiem mojej drogi zawodowej. Dokumentując na fotografiach przebieg przyjęcia weselnego, skupiam się na każdym, nawet najmniejszym szczególe. Staram się uchwycić nie tylko szczęście Młodej Pary, ale także emocje towarzyszące najbliższym im osobom. Dzięki spojrzeniu zza obiektywu zyskuję całkiem inną perspektywę tego wyjątkowego dla każdego z uczestników wydarzenia.

Przyjęcie weselne pełne jest dynamiki, wyjątkowych momentów oraz zabawnych sytuacji, które przyjemnie jest wspominać po długich, wspólnie przeżytych razem latach. Moim zadaniem jest zrobienie zdjęć, które oddadzą każdy istotny dla Młodych detal stworzonego na tę specjalną okazję wystroju, pokażą zadowolonych z przebiegu uroczystości gości weselnych oraz przede wszystkim uwiecznią pierwsze chwile Nowożeńców, którzy właśnie wkroczyli na nową drogę życia.

Nowy Sącz to nie jedyne miasto, w którym można skorzystać z moich usług. Podążając za potrzebami Państwa Młodych, jestem gotowy wykonać zdjęcia ślubne, weselne oraz zorganizować sesję plenerową w każdym zakątku kraju.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i kontaktu w celu omówienia szczegółów ewentualnej współpracy.

Menu