O mnie

Witam na mojej stronie! :)

Mam ogromną przyjemność przywitać Państwa na mojej stronie. Nazywam się Bartłomiej Caban i jestem zawodowym fotografem, dla którego praca za obiektywem jest przede wszystkim ogromną pasją.

Miłość do fotografii towarzyszy mi od najwcześniejszych lat życia. Wraz z rozwojem moich zainteresowań postawiłem na wyjątkowo przyjemną pracę z przeżywającymi najpiękniejszy dzień w swoim życiu Nowożeńcami.

Fotografia ślubna stała się moim sposobem na życie i to dzięki niej czuję się naprawdę szczęśliwy i spełniony zawodowo. Przez długie lata pracy nauczyłem się być niewidoczny, a umiejętność ta ogromnie przydaje się w czasie wykonywania zdjęć w Kościele, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz podczas dokumentowania przebiegu przyjęcia weselnego. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jestem obcą Wam osobą, dlatego nigdy nie manifestuję swojej obecności – to Wasz dzień i musicie się czuć swobodnie w nowej roli.

Na co dzień mieszkam w Krakowie, ale pracuję na terenie całego kraju – jestem tam, gdzie potrzebne jest inne, świeże i wyjątkowe spojrzenie na ślubną fotografię.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i dostępnym na stronie portfolio.

Fotograf BartCaban Nowy Sącz

Menu